informacje



komunikacja autobusowa

Komunikacja autobusowa do i ze Słomczyna


Z dworca Warszawa Zachodnia do Słomczyna przez Grójec

6.15 i 7.15 (kursują w niedziele giełdowe)


Z dworca Warszawa Zachodnia do Grójca przez Tarczyn 

5:30, 7:45, 8:30, 9:00, 9:45, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00
5:45 (Opoczno przez Grójec),
6:00 (Radom przez Grójec),
6:15 (Końskie przez Grójec),
6:45 (Przysucha przez Grójec),
8:15 (Radom przez Grójec),
8:30 (Tomaszów M. przez Grójec)
9:30 (Opoczno przez Grójec),
9:45 (Muszyna przez Grójec),
10:45 (Przysucha przez Grójec),  


Z Grójca do Słomczyna:
6:20, 7:00, 7:30, 8:00, 8:30, 9:00, 10:00, 10:30, 11:15, 12:00

 
Ze Słomczyna do Warszawy Zachodniej przez Grójec
12:00

 
Ze Słomczyna do Grójca –
6:40, 7:20, 8:20, 8:40, 9:00, 9:45, 10:20, 11:30, 13:00

kalendarz imprez klubowych
16
Listopada2019
- Otwarty Dzień Słomczyn 16.11
<< Listopad 2019 >>
P W S C P S N
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

imprezy zakończone:

zak. 26/10/2019

zak. 12/10/2019

zak. 14/9/2019

zak. 8/9/2019




Zawodnik Automobilklubu Rzemieslnik:
Autodrom Słomczyn


Najnowsze galerie na stronie ak-rzemieslnik.pl:

Puchar Toru Słomczyn - VI runda (12.10.2019)
7. runda Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross (5-6.10.2019)
Puchar Toru Słomczyn - V runda (14.09.2019)


© Automobilklub Rzemieslnik 2010 - 2019