|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki
zbiorcze - Puchar Toru Słomczyn 2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA
GENERALNA - Narastająco |
|
|
|
|
|
|
|
|
miejsce |
załoga |
I runda |
II runda |
III runda |
IV runda |
V runda |
Suma - 1 |
1 |
Krawczyk
Wojciech |
15 |
12 |
10 |
|
|
37 |
2 |
Chodzyński Darek |
10 |
15 |
0 |
|
|
25 |
3 |
Adamska Ania/
Micygiewicz Marta |
12 |
4 |
0 |
|
|
16 |
4 |
Kuciński Tomasz
/ Gołębiewski Tomasz |
0 |
0 |
15 |
|
|
15 |
5 |
Kamieński Filip |
0 |
0 |
12 |
|
|
12 |
6 |
Byśkiniewicz
Norbert/Byśkiniewicz Łukasz |
0 |
10 |
0 |
|
|
10 |
7/9 |
BYŚKINIEWICZŁukasz/ByśkiniewiczNorbert |
0 |
8 |
0 |
|
|
8 |
7/9 |
Jurkun Tomasz /
Chlebus Andrzej |
0 |
0 |
8 |
|
|
8 |
7/9 |
Krupa Dariusz/
Kruszka Jakub |
8 |
0 |
0 |
|
|
8 |
10/12 |
Pacholec Krzysztof |
0 |
6 |
0 |
|
|
6 |
10/12 |
Szczech Janusz /
Wasilewski Bartek |
6 |
0 |
0 |
|
|
6 |
10/12 |
Szymański Filip |
0 |
0 |
6 |
|
|
6 |
13/16 |
Firlej Rafał |
3 |
0 |
2 |
|
|
5 |
13/16 |
Górecki Rafał |
5 |
0 |
0 |
|
|
5 |
13/16 |
GRYCAN Adam |
0 |
5 |
0 |
|
|
5 |
13/16 |
Prusakowski
Oskar / Osmański Łukasz |
0 |
0 |
5 |
|
|
5 |
17/18 |
FRELICH Hubert /
Frelich Dariusz |
4 |
0 |
0 |
|
|
4 |
17/18 |
RYBEK Piotr / Kot Maciej |
0 |
0 |
4 |
|
|
4 |
19 / 20 |
Kopala Mariusz /
Frelich Hubert |
0 |
3 |
0 |
|
|
3 |
19 / 20 |
Wardach Adam |
0 |
0 |
3 |
|
|
3 |
21 / 22 |
Rosłon Grzegorz/
Jakubczyk Beata |
2 |
0 |
0 |
|
|
2 |
21 / 22 |
Szczepański
Mariusz |
0 |
2 |
0 |
|
|
2 |
23 / 25 |
JANUS Paweł / Tomalak Adam |
0 |
0 |
1 |
|
|
1 |
23 / 25 |
Karpiarz Grzegorz |
1 |
0 |
0 |
|
|
1 |
23 / 25 |
Kostecki Mariusz / Kostecki
Bartosz |
0 |
1 |
0 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasa 1 do 1150
- Narastająco |
|
|
|
|
|
|
|
|
miejsce |
załoga |
I runda |
II runda |
III runda |
IV runda |
V runda |
Suma - 1 |
1 |
Majdax Maciej |
8 |
4 |
1 |
|
|
13 |
2 |
Regulski Mariusz |
2 |
3 |
5 |
|
|
10 |
3 / 4 |
Białkowski Łukasz |
6 |
0 |
0 |
|
|
6 |
3 / 4 |
Mędrek Michał |
0 |
2 |
4 |
|
|
6 |
5 |
Gontarczyk
Marcin/ Gontarczyk Piotr |
5 |
0 |
0 |
|
|
5 |
6 |
Łuczyński Tomasz
/ Zgódka Aleksandra |
4 |
0 |
0 |
|
|
4 |
7 / 8 |
TRZEPIOTA Paweł |
3 |
0 |
0 |
|
|
3 |
7 / 8 |
BRONIAREK Hubert |
0 |
0 |
3 |
|
|
3 |
9 |
Andrzejewski
Damian / Andrzejewska Dorota |
0 |
0 |
2 |
|
|
2 |
10 |
Bąk Piotr |
0 |
1 |
0 |
|
|
1 |
- |
Górniak Jacek /
Wrotek Adam |
nkl |
0 |
0 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasa 2 do 1400
- Narastająco |
|
|
|
|
|
|
|
|
miejsce |
załoga |
I runda |
II runda |
III runda |
IV runda |
V runda |
Suma - 1 |
1 |
FRELICH Hubert /
Frelich Dariusz |
10 |
10 |
4 |
|
|
24 |
2 / 3 |
Karpiarz Grzegorz |
8 |
12 |
0 |
|
|
20 |
2 / 3 |
Szczech Janusz |
12 |
5 |
3 |
|
|
20 |
4 |
Szczepański
Mariusz |
nkl |
15 |
0 |
|
|
15 |
5 |
Dziadosz
Sebastian / Sawicki Piotr |
0 |
8 |
0 |
|
|
8 |
6 / 7 |
Szynkiewicz Jerzy |
6 |
0 |
0 |
|
|
6 |
6 / 7 |
Krysztowiak
Przemysław |
0 |
6 |
0 |
|
|
6 |
8 |
Rozicki Bartek |
5 |
0 |
0 |
|
|
5 |
9 / 11 |
Gadomski Kamil |
4 |
0 |
0 |
|
|
4 |
9 / 11 |
Wierzbicki
Krzysztof |
3 |
1 |
0 |
|
|
4 |
9 / 11 |
Zawadzki Marek |
nkl |
4 |
0 |
|
|
4 |
12 |
Rutelonis Tomasz |
0 |
3 |
0 |
|
|
3 |
13 / 14 |
Bąbel Marcin |
0 |
2 |
0 |
|
|
2 |
13 / 14 |
Alberski Jakub / Warchoł Michał |
0 |
0 |
2 |
|
|
2 |
15 |
Sulima Tomasz /
Sulich Anna |
0 |
0 |
1 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasa 3 do 1600
- Narastająco |
|
|
|
|
|
|
|
|
miejsce |
załoga |
I runda |
II runda |
III runda |
IV runda |
V runda |
Suma - 1 |
1 |
SOWA Adam |
3 |
8 |
10 |
|
|
21 |
2 / 3 |
Sułek Przemysław |
4 |
2 |
6 |
|
|
12 |
2 / 3 |
JANUS Paweł /
Tomalak Adam |
0 |
0 |
12 |
|
|
12 |
4 |
Kostecki Mariusz
/ Kostecki Bartosz |
0 |
10 |
0 |
|
|
10 |
5 |
Wąsowicz Mieszko / Ptasiński
Marek |
0 |
0 |
8 |
|
|
8 |
6 |
Pajączkowski
Jacek / Kalinowski Dominik |
0 |
6 |
0 |
|
|
6 |
7 / 9 |
Szreders
Bartłomiej / Orłowski Przemysław |
2 |
3 |
0 |
|
|
5 |
7 / 9 |
Kalinowski
Dominik / Pajączkowski Jacek |
0 |
5 |
0 |
|
|
5 |
7 / 9 |
Chodkowski Paweł
/ Sztymelska Martyna |
0 |
0 |
5 |
|
|
5 |
10 / 12 |
Krupa Adam / Olkowicz Adam |
0 |
4 |
0 |
|
|
4 |
10 / 12 |
Rudak Jan /
Tyburcy Julia |
0 |
1 |
3 |
|
|
4 |
10 / 12 |
Klimek Darek /
Kowalski Max |
0 |
0 |
4 |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasa 4 do 2000
- Narastająco |
|
|
|
|
|
|
|
|
miejsce |
załoga |
I runda |
II runda |
III runda |
IV runda |
V runda |
Suma - 1 |
1 |
Łuczak Michał /
Szczyciński Bartek |
4 |
10 |
6 |
|
|
20 |
2 |
Firlej Rafał |
6 |
0 |
12 |
|
|
18 |
3 |
Rosłon Grzegorz |
5 |
12 |
nkl |
|
|
17 |
4 |
Kopala Mariusz /
Frelich Hubert |
0 |
15 |
0 |
|
|
15 |
5 / 6 |
Kotkowski Michał
/ Gawor Samanta |
0 |
6 |
4 |
|
|
10 |
5 / 6 |
Kowalski Bartosz
/ Łęczycki Artur |
0 |
0 |
10 |
|
|
10 |
7 / 9 |
Górecki Rafał |
8 |
0 |
0 |
|
|
8 |
7 / 9 |
Boratyński Emilian / Baran
Albert |
0 |
8 |
0 |
|
|
8 |
7 / 9 |
Forowicz Piotr |
0 |
0 |
8 |
|
|
8 |
10 / 13 |
Fiedorowicz
Mirosław / Fiedorowicz Izabela |
1 |
4 |
0 |
|
|
5 |
10 / 13 |
Walenda Maciej /
Budzianowska Aneta |
0 |
5 |
0 |
|
|
5 |
10 / 13 |
Lendzioszek
Romuald |
0 |
3 |
2 |
|
|
5 |
10 / 13 |
Zawadzki Łukasz /
Zawadzki Bartosz |
0 |
0 |
5 |
|
|
5 |
14 / 15 |
Kruślak
Patrycjusz |
3 |
0 |
0 |
|
|
3 |
14 / 15 |
Falczewski Krzysztof / Serafin
Iga |
0 |
0 |
3 |
|
|
3 |
16 |
Sas Jaworski Kuba
/ Frączak Kuba |
2 |
0 |
0 |
|
|
2 |
- |
Pietrzak Patryk /
Sokołowski Paweł |
0 |
nkl |
0 |
|
|
0 |
- |
Antoniewicz
Sławomir |
0 |
nkl |
0 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasa 5 ponad
2000 - Narastająco |
|
|
|
|
|
|
|
|
miejsce |
załoga |
I runda |
II runda |
III runda |
IV runda |
V runda |
Suma - 1 |
1 |
Lewczuk Irek |
1 |
3 |
0 |
|
|
4 |
2 |
Wróbel Marek |
0 |
2 |
0 |
|
|
2 |
3 |
Pawlak Leszek |
0 |
0 |
1 |
|
|
1 |
- |
Pudełek Łukasz /
Stańczak Marcin |
0 |
nkl |
0 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|