komunikaty
Lista zapisanych - 7 runda Oponeo MPRC (03.10.2017 18:55)
Kategoria: komunikat | Tagi: SuperNationals, Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross

W oczekiwaniu na oficjalną listę zgłoszeń prezentujemy listę zapisanych do 7 rundy Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 7 i 8 października na Autodromie Słomczyn. Zapraszamy do kibicowania, wstęp wolny dla kibiców.

 


Fiat 126p
1. Jecek Górniak
2. Mariusz Szczepanski
3. Arkadiusz Górniak
4. Jerzy Szynkiewicz
5. Cezary Dybich
6. Marcin Bruś

SeicentoCup

1. Jacek Chojnacki
2. Maciej Sadowski
3. Łukasz Nagraba
4. Dariusz Przybytniak
5. Łukasz Grzybowski
6. Mikołaj Graszek
7. Maciej Starski
8. Karol Dombrowski
9. Kamil Stachowiak
10. Maciej Cywiński
11. Bartłomiej Smolarek
12. Patryk Olejniczak
13. Paweł Hurko
14. Damian Litwinowicz
15. Paweł Wojciechowski
16. Dariusz Sobecki
17. Marcin Lisicki
18. Piotr Budzyński
19. Grzegorz Frymus
20. Krzysztof Witkowski

BMW E36
1. Przemysław Wójcicki
2. Paweł Kornacki
3. Dawid Struensee
4. Łukasz Światowski
5. Marcin Gagacki
6. Adrian Urbaczewski
7. Damian Pawlukiewicz
8. Andrzej Skrzek
9. Maciej Kula
10. Łukasz Sawicki
11. Piotr Olszewski
12. Igor Sokulski
13. Jerzy Bieńskowski

SuperNationals
1. Paweł Melon / BMW M3
2. Łukasz Zoll / BMW E30 M3
3. Daniel Krzysiak / BMW E36
4. Grzegorz Łazarewicz / Honda Civic
5. Kamil Urbaczewski / BMW E36
6. Alan Wiśniewski / VW Polo Super 1600
7. Jakub Kowalczyk / Peugeot 106
8. Konrad Kacprzak / Opel Astra OPC
9. Marcin Fojudzki / Honda Civic
10. Michał Kruszyński / Mitsubishi Colt
11. Jakub Iwanek / Opel Astra OPC
12. Paweł Rogalski / Renault Clio
13. Marcin Perzyna / BMW E36
14. Robert Mazurkiewicz / Honda Civic
15. Tomasz Łoza / Honda Civic
16. Zygmunt Stanek / Peugeot 106
17. Jakub Wyszyński / Citroen C2
18. Sebastian Turczyn / Renault Megane
20. Zbigniew Grabowski / Honda Civic

SuperCars
1. Tomasz Kuchar / Citroen C4
2. Maciej Palczewski / Subaru Impreza
3. Paweł Żeromiński / Subarau Legacy
4. Marcin Gagacki / Mitsubishi Lancer
5. Andrzej Kleina / Lancia Delta HF
6. Robert Czarnecki / Mitsubishi Lancer
7. Mikołaj Otto / Mitsubishi Lancer
8. Dariusz Topolewski / Mitsubishi Lancer
9. Ole Kritian Temte (NOR) / Citroen C4
10. Garcjan Duda / Subaru Impreza

Szayowozy
1. Marek Prędkiewicz
2. Wojciech Prędkiewicz
3. Piotr Ostrowski
4. Jacek Lepianka
5. Mateusz Grygoruk



kalendarz imprez klubowych
16
Grudnia2017
- Otwarty Dzień Słomczyn (16.12)
<< Grudzień 2017 >>
P W S C P S N
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

imprezy zakończone:

zak. 29/11/2017

zak. 26/11/2017

zak. 25/11/2017

zak. 4/11/2017




przygoda z Ak-Rzemieslnik


- Jak zapisać się do klubu

- Gdzie trenować

- Gdzie startować

- Sędziowanie na zawodach




Ciekawe materiały:
Autodrom Słomczyn


Najnowsze galerie na stronie ak-rzemieslnik.pl:

Zakończenie sezonu Ak-Rzemie¶lnik (10.12.2017)
Adrenalina we Włosach (26.11.2017)
Otwarty Dzień Słomczyn (25.11) (25.11.2017)









© Automobilklub Rzemieslnik 2010 - 2016